1.Компанія займається створенням (реєстрацією) господарських товариств, організаційно-правовими перетвореннями підприємств (реструктуризація і зміна організаційно-правової форми), а також справами, пов'язаними з банкрутством.
2.Ми розробляємо проекти господарських договорів, регламентів, загальних умов, процедур і внутрішніх політик. Складаємо повну документацію у галузі трудового права і захисту персональних даних.
3.Надаємо правову оцінку договорів, які планують укладати Наші Клієнти: дистриб’юторські, франчайзингові, договори оренди та найму, лізингу, договори на виконання проектних та будівельних робіт, торгового посередництва, договори з торговими мережами і т.д.
4.Ми дбаємо про захист інтелектуальної власності Наших Клієнтів, в тому числі авторських прав і товарних знаків. Ми реагуємо на випадки недобросовісної конкуренції (в тому числі, недобросовісної реклами).
5.Ми розуміємо, що практично на кожному етапі діяльності підприємства необхідно враховувати податкові аспекти – щоб захищатися від загроз, так і для того, щоб прийняти оптимальне рішення.
6.Ми допоможемо відновити дебіторську заборгованість наших клієнтів шляхом успішного проведення процедури віндикації. При необхідності, ми відстоюємо інтереси наших клієнтів в суді.
7.Ми знаємо специфіку таких „галузевих” гілок права як харчове законодавство, специфіку правових норм, які регламентують виробництво, дистрибуцію, маркетинг та продаж алкогольних напоїв.
Ми не стверджуємо, що знаємо все. У тих справах, де у нас недостатньо компетенції чи досвіду, ми користуємося допомогою фахівців, котрі співпрацюють з нами: податкового консультанта, патентного повіреного, аудитора, віндикатора.

Wynagrodzenie


  • Винагорода Фіксована оплата (за певне завдання)

  • Погодинна ставка

  • Оплата за юридичне обслуговування на постійній основі (абонемент)

  • Поєднання в/в методів оплати

У деяких справах можна домовитися, що частково розмір винагороди Юридичної компанії буде складатися із відсотків за позитивний розгляд судом скарги клієнта (так званий „success fee”). Ми не беремо оплату за першу зустріч з Клієнтом і за визначення ціни замовлення. Якщо відповідь на запит буде підлягати оплаті, про це Вам чітко повідомить наш працівник. Компанія залишає за собою право вимагати оплати авансом.