Szkolenia

Szkolenia

N aszą wiedzę potrafimy nie tylko stosować, ale też przekazywać. Lubimy naszą pracę i chętnie opowiadamy o prawie – o treści przepisów, orzecznictwie sądowym i ich znaczeniu w praktyce działania korporacji, małych i średnich firm oraz organizacji pozarządowych. Michał Gniatkowski szkolił m.in. handlowców dużej korporacji z branży FMCG (reklama i promocja napojów alkoholowych jako produktów wrażliwych), kupców w tej samej spółce (prawo kontraktów handlowych, błędy popełniane w kontraktach handlowych, Ogólne Warunki Zakupu), właścicieli i kadrę kierowniczą dystrybutora chemii gospodarczej (prawo konkurencji, ceny sugerowane, wyłączność a prawo konkurencji), właścicieli małych i średnich firm (RODO i jego znaczenie w przedsiębiorstwie). Damian Ludwiniak prowadził liczne szkolenia dla przedsiębiorców.
W zakresie prawa sportowego i finansowania sportu, Michał Gniatkowski szkolił na kursach zawodowych dla przyszłych trenerów, instruktorów i menedżerów sportu (w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu), zajęcia na Podyplomowym Studiów Marketingu Sportu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także prowadził szkolenie dla pracowników Wydziału Sportu jednego z miast wojewódzkich. Prowadził też wykłady na licznych konferencjach naukowych.

Potrafimy w przystępny i niebanalny sposób przedstawić zagadnienia prawne ważne w toku działalności przedsiębiorstwa czy innej organizacji. Prawo nie jest dziedziną łatwą, ale może być przedstawione w sposób ułatwiający zrozumienie.